Trpíte nespavostí? Tento zaručený recept Vám jistě pomůže.

Tímto problémem trpí mnoho lidí. Existuje ale jednoduché řešení. Únava – kdo by ji neznal?! Přijde nečekaná, neohlášená a nezvaná, sedne a nechce jen tak odejít. A my se snažíme proti ní bojovat všemi možnými a dostupnými způsoby! Nespavost je civilizační choroba. Mezi hlavní příčiny nespavosti patří například všudypřítomný stres. Každodenní starosti nás nenechají ani v noci v klidu odpočinout a pořád dokola přemýšlíme, co všechno je potřeba udělat, zařídit, vyřešit a to má bezpochyby vliv na kvalitu spánku. Je to vcelku jednoduché.

Jak mít kvalitnější spánek?

Mnoho lidí má problémy s nespavostí nebo s jinými poruchami kvality spánku. A to je velmi nepříjemné, protože když nedobijeme přes noc baterky, nemůžeme dobře fungovat ve dne. Navíc nespavost má taky vliv na naše psychické zdraví – náladu, podrážděnost, odolnost a mnohé další faktory. A z toho plyne, že spánek bychom rozhodně neměli podceňovat.

V naší fotogalerii níže zjistíte, jaké důsledky může mít nespavost na vaše zdraví a rovněž, jakým způsobem s ní bojovat.

loading…


Komentářů

komentáře