Policisté naletěli vtipálkům. Chtěli dát pokutu tomuto autu. Co s „výtržníkem“ udělali?

Tak tohle se opravdu povedlo. U nás jsme rádi za to, když si děti jednou za rok mohou postavit sněhuláka. A toto přání se jim v posledních letech plní jen málokterou zimu. Zato v Kanadě si mohou postavit ze sněhu celé auto! Vtipálkovi dokonce naletěla i policie. Auto vypadá opravdu jako kdyby bylo zasněžené a zamrzlé ve sněhu.

Dokonalá podoba

Simon Laprise (33) z Montrealu v Kanadě využil bohaté nadílky sněhu a popustil uzdu své fantazii. Vytvořil na ulici automobil, který se podobal legendárnímu vozu DeLoren DMC -12 z filmu Zpět do budoucnosti. Simon měl však vyšší cíle než jen vytvořit sněhovou sochu.

Co tím chtěl dokázat?

V Kanadě jsou na silné sněžení zvyklí. Místní lidé toho využívají k rozvíjení své zručnosti a fantazie při vytváření krásných sněhových soch. Nejinak tomu bylo i u Simona Laprise, který svým dokonalým sněhovým vozem upoutal pozornost policistů. Jeho záměrem totiž bylo dostat pokutu za špatné parkování! Simon věděl, že vytvořil automobil dokonale se podobající vozu DeLoren DMC – 12 a čekal, že bude potrestán. Když u jeho „vozidla“ zastavilo policejní auto a vyšel policista s bločkem, zaradoval se. Jenže potom přišlo překvapení!

Chcete vědět, co stálo na lístku? Podívejte se na to níže do naší fotogalerie.

 

loading…


Komentářů

komentáře